Na Orliku "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, już po raz piąty odbędą się Dni Talentu, podczas których młodzi zawodnicy i zawodniczki będą mogli ubiegać się o zakwalifikowanie do Akademii Młodych Orłów, prowadzonej pod patronatem PZPN, ŁZPN i Miasta Łodzi.

 

W dwa pierwsze weekendy czerwca chłopcy i dziewczynki w wieku od 5 do 10 lat zaprezentują swoje umiejętności. Najlepsi otrzymają możliwość trenowania pod okiem byłych reprezentantów Polski i zawodników ekstraklasy. Przez 4 lata w Akademii Młodych Orłów w Łodzi wzięło udział ponad 800 dzieci. Małe grupy, profesjonalna kadra trenerska oraz program treningowy przygotowany przez Komisję Techniczna PZPN to niewątpliwe atuty Akademii, podczas której młodzi zawodnicy mają szansę doskonalić swoje umiejętności gry.

 

Eliminacje podczas Dni Talentu, podzielone są na trzy grupy wiekowe: Skrzat, Żak i Orlik. Wszystkich miłośników piłki nożnej serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Talentu Akademii Młodych Orłów, które odbędą się w dniach 2-3 czerwca oraz 9-10 czerwca na Orliku "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247. Zawodnicy nie mogą zapomnieć o stroju sportowym, a ich opiekunowie o dokumencie tożsamości.

 

Więcej informacji dostępne jest na stronie www.lzpn.org

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause