Dzień Dziecka już za nami, jednak atrakcji dla najmłodszych wciąż przybywa. Już w sobotę, 16 czerwca w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21 odbędzie się pierwsza edycja "Popłyniemy na sportowo" organizowanej przez Akademię Power Kids i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.

 

Podczas imprezy swoje propozycje dla najmłodszych zaprezentować będą mogły zarówno akademie i kluby sportowe, jak i animatorzy prowadzący zajęcia dla dzieci. Nie zabraknie atrakcji dla uczestników.

 

Celem akcji, która odbędzie się w sobotę 16 czerwca w godz. 9:00-17:00, jest zachęcenie najmłodszych do aktywności i zaszczepienie w nich ducha sportu. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Wszystkich młodszych i starszych miłośników aktywności zapraszamy do hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21. Zapowiada się świetna zabawa!

 

Aktualizacja (15.06.2018 r.): Impreza została odwołana przez organizatora i przeniesiona na jesień. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

 


 

PopłyniemyNaSportowo Plakat

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause