Już w sobotę, 20 października, odbędą się Pupilove Targi w hali sportowej wielofunkcyjnej przy ul. ks. Skorupki 21 w Łodzi, w godzinach 10:00 - 18:00 (wejście od strony al. Politechniki). Podczas targów będzie można odwiedzić stoiska wystawców tworzących akcesoria dla zwierząt, m.in. smycze, szelki, obroże, maty samochodowe, a także karmy i kosmetyki, zabawki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

Oprócz zakupów będzie można skorzystać z porad ekspertów oraz wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców. Dla najmłodszych również przewidziano niespodzianki, w postaci warsztatów plastycznych, konkursów oraz quizów.

W trakcie wydarzenia będzie można wesprzeć potrzebujące psy odwiedzając stoisko Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals Łódź.

Wstęp na Pupilove Targi w Łodzi jest bezpłatny

Zawodnicy i zawodniczki z kilku łódzkich szkół podstawowych wzięli w sobotę udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi, który odbył się na terenie obiektu sportowego przy ul. Małachowskiego. Młodzi łodzianie i łodzianki zmierzyli się w dwóch dyscyplinach.

Mimo jesiennej aury blisko stu biegaczy wzięło udział w pierwszym biegu "Dyszka na Zdrowiu", który odbył się w minioną sobotę, 22 września w Parku na Zdrowiu. Miłośników aktywnego wypoczynku czekała do pokonania 10 km trasa, wiodąca asfaltowo-tartanowymi ścieżkami Parku im. Piłsudskiego w Łodzi. Trasa posiadała atest PZLA.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
italian restaurant
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause