Na cykl biegów o Puchar Dyrektora MOSiR Łódź oraz Mistrzostwa Łodzi Gimnazjalistów w biegach przełajowych składać się będą 4 imprezy:
- II Wiosenny Cross – 10 km – Stawy Stefańskiego - 19.03.2016
- Chojeński Bieg na Stawach Jana – 5 km Stawy Jana - 23.04.2016
- Biegowy Przełaj na Młynku – 5 km – Park na Młynku - 22.05.2016
- Biegowy Klasyk w Arturówku – 10 km – Arturówek - 04.06.2016

Biegi dla gimnazjalistów odbędą się w tych samych terminach, ale na krótszych dystansach (od 1000m do 2000m).

Do każdego z biegów należy dokonać oddzielnego zgłoszenia na stronie www.time4s.pl, najpóźniej w czwartek poprzedzający dany bieg, do godz. 20:00. Brak zgłoszenia i weryfikacji przed biegiem oraz nieodebranie numeru startowego będzie jednoznaczne z rezygnacją z biegu.

Podczas odbioru numeru startowego zawodnicy muszą posiadać dokument ze zdjęciem, celem weryfikacji danych osobowych oraz wieku. Sklasyfikowani zostaną zawodnicy, którzy ukończą co najmniej 3 z 4 zawodów cyklu. Klasyfikacja końcowa zostanie utworzona na podstawie punktów zdobytych w trzech najlepszych biegach danego zawodnika Punkty przyznawane będą za miejsca zajęte w poszczególnych biegach według systemu: 1miejsce – 1 punkt, 2 miejsce – 2 punkty, ..., 100 miejsce – 100 punktów itd.

Start osób niepełnoletnich w biegu głównym, a także biegach dla gimnazjalistów, możliwy jest tylko za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Osoby niepełnoletnie muszą pojawić się w biurze zawodów z rodzicem lub opiekunem prawnym, który osobiście podpisze zgodę na udział nieletniego w zawodach.

 

REGULAMIN CYKLU BIEGÓW

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
logo_mkl
Previous Next Play Pause