Reprezentacje czterech szkół podstawowych rywalizowały w piątek 23 marca, w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21, podczas wyścigów rzędów pod nazwą "Kto pierwszy ten lepszy".

 

Wyścigi rzędów to kolejna dyscyplina, w której najmłodsi mieszkańcy Łodzi zmierzyli się  w ramach "Siedmioboju Drużynowego o Puchar Dyrektora MOSiR". Rywalizacja była niezwykle zacięta, do wyścigów przystąpiło pięć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu Łodzi. Każda z drużyn składała się z pięciu chłopców i pięciu dziewczynek.

 

Najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 33, zajmując pierwsze miejsce. Zaraz za nią uplasowali się przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 12 i Szkoły Podstawowej nr 46, zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Tuż za podium, na miejscu czwartym, znaleźli się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 45, którzy walczyli wytrwale do samego końca. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału i sportowej postawy w czasie rywalizacji.

 

Kolejne, przedostatnie zmagania w ramach tegorocznej edycji "Siedmioboju Drużynowego o Puchar Dyrektora MOSiR" już pod koniec kwietnia. Bieg sztafetowy "Przekaż pałeczkę" odbędzie się 27 kwietnia 2018 roku na "Stawach Jana".

 

Więcej informacji w Dziale Rozwoju i Promocji Sportu MOSiR w Łodzi pod nr. tel. (42) 250 70 14. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z piątkowych wyścigów, która dostępna jest tu.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause