"1500 m dla każdego! 1 mila dla miłych osób!" to nazwa nietypowej imprezy biegowej, na którą zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.

 

Impreza odbędzie się 22 kwietnia 2018 r. na stadionie sportowym przy ul. Potokowej 12 (na łódzkim osiedlu Stoki). Do pokonania będzie 1500 m lub dystans jednej mili, na lekkoatletycznej bieżni tego stadionu.

 

Biegów na tak krótkich dystansach zdecydowanie brakuje w kalendarzu imprez biegowych naszego miasta i regionu – dajemy Wam zatem szansę sprawdzenia się w tych konkurencjach.

 

Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy przyjść na stadion w dniu imprezy w godzinach 10:00-15:00. Na miejscu czekać będą instruktorzy łódzkiego MOSiR, którzy dokonają pomiaru czasu i będą wypuszczać zawodników w grupach lub pojedynczo, w zależności od zainteresowania.

 

Podkreślamy, że udział w imprezie jest nieodpłatny, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat z uzyskanym przez siebie wynikiem. Więcej informacji uzyskać można w Dziale Rozwoju i Promocji Sportu MOSiR w Łodzi pod numerem tel. (42) 250 70 14.

 

Jeżeli jesteś niepełnosprawny, a chcesz wziąć udział, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc.

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause