Mimo przypadającego w niedzielę DOZ Maraton Łódź blisko 50 uczestników wzięło udział w drugim biegu odbywającym się w ramach Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR, który odbył się w sobotę 14 kwietnia na Stawach Jana.

 

Biegacze rywalizujący podczas Chojeńskiego Biegu na Stawach Jana zmierzyli się na dystansie 5 km w pięknym otoczeniu Obiektu Rekreacyjnego "Stawy Jana". Rywalizacja była jak zwykle zacięta, a emocje trzymały kibiców w napięciu do samego końca.

 

Ostatecznie zwycięzcą biegu został Krzysztof Misiurek z czasem 00:19:10. Drugie miejsce zajął Robert Sobczak, osiągając czas 00:19:31, a na trzeciej pozycji uplasował się Maciej Konwerski (00:20:04). Wśród kobiet triumfowała Angelika Szczepaniak z czasem (00:21:22), dla której jest to już drugie zwycięstwo w ramach Cyklu Biegów o Puchar Dyrektora MOSiR. Poprzednio zajęła pierwsze miejsce w biegu na 10 km, który odbył się na Stawach Stefańskiego. Kolejne miejsca zajęły Justyna Drozdek (II miejsce, czas 00:25:19) oraz Anna Kazanowska (III miejsce, czas 00:26:42). Z pełnymi wynikami zapoznać można się tutaj.

 

Chojeński bieg to drugi z trzech biegów przełajowych wchodzących w skład Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR. Kolejne, ostatnie już zmagania odbędą się 23 czerwca w Arturówku. To właśnie ten bieg wyłoni zwycięzcę całego cyklu. Zapowiadają się niezwykłe emocje, nie można tego przegapić.

 

Fotorelacja z sobotniego biegu dostępna tutaj.  

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause