Ponura i chłodna aura nie powstrzymała miłośników biegów przełajowych. Ponad 70 biegaczy wzięło udział w ostatnich zmaganiach w ramach Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR, które odbyły się w niedzielę, 24 czerwca na terenie "Arturówka".

 

"Biegowy Klasyk w Arturówku", którego 10 km trasa wiodła ścieżkami Obiektu Rekreacyjnego "Arturówek", wyłonił zwycięzcę Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR. Najlepszy wśród mężczyzn, podczas niedzielnego biegu, okazał się ponownie Krzysztof Misiurek, uzyskując czas 00:38:04. To drugie zwycięstwo tego zawodnika, poprzednio triumfował także podczas Chojeńskiego Biegu na Stawach Jana. Kolejne miejsca zajęli w "Arturówku" Robert Filipiak z czasem 00:39:33 oraz Maciej Konwerski, który trasę biegu pokonał w czasie 00:40:51.

 

Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Angelika Szczepaniak, dla której ukończenie biegu w "Arturówku" z czasem 00:44:34 było trzecim zwycięstwem w Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR. Drugie miejsce przypadło Sylwi Retmaniak (00:47:11), a trzecie Justynie Drozdek (00:50:23). Pełne wyniki niedzielnego biegu dostępne są tutaj.

 

Zwycięzcą "Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR" został ostatecznie Krzysztof Misiurek, a kolejne miejsca przypadły Maciejowi Konwerskiemu i Pawłowi Meissnerowi. Wśród kobiet niekwestionowaną liderką cyklu okazała się Angelika Szczepaniak. Zaraz za nią uplasowały się Justyna Drozdek i Anna Kazanowska. Pełna klasyfikacja mężczyzn dostępna jest tutaj, a kobiet tutaj.

 

Zachęcamy też do obejrzenia krótkiej fotorelacji z niedzielnego biegu, która dostępna jest tu. Uczestnikom wszystkich trzech biegów przełajowych, wchodzących w skład cyklu, serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy sportowego ducha oraz wspaniałej rywalizacji. Z niecierpliwością czekamy na kolejny "Cykl Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR".

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause