Fundacja "Ukryte Marzenia" już po raz trzeci organizuje bieg charytatywny "Dogonić Marzenia", który odbędzie się 25 sierpnia w ramach Festiwalu DOBROfest w Chodzieży (woj. wielkopolskie).

 

Pieniądze zebrane podczas tegorocznego biegu zostaną przeznaczone na pomoc 12-letniemu Oskarowi, cierpiącemu na naczyniaka jamistego głowy. Biegacze, którzy zechcą wesprzeć Oskara, mogą wziąć udział w jednym z dwóch biegów. Duży bieg - którego trasa liczy 4,7 km - przeznaczony jest dla osób w wieku 16 lat i starszych, z kolei w Małym Biegu - na dystansie 700 m - udział wziąć mogą zawodnicy w wieku od 11 do 15 lat.

 

Organizatorzy biegu zapewniają elektroniczny pomiar czasu, a uczestnicy mogą liczyć na pamiątkowe medale. Wśród uczestników biegu rozlosowane zostaną także atrakcyjne nagrody. Opłata startowa, uiszczona do 19 sierpnia, wynosi minimum 10 zł dla biegu małego i minimum 30 zł dla biegu dużego. Opłaty uiszczane w dniu biegu wynosić będą odpowiednio dla biegu małego i dużego - minimum 15 zł i 35 zł. 

 

Bieg odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia w Chodzieży na terenie tamtejszego MOSiR - ul. Stanisława Staszica 12. Zapisów na bieg dokonać można tutaj. Więcej informacji na stronie organizatora www.ukrytemarzenia.pl

 

BiegDogonicMarzenia

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause