Mimo jesiennej aury blisko stu biegaczy wzięło udział w pierwszym biegu "Dyszka na Zdrowiu", który odbył się w minioną sobotę, 22 września w Parku na Zdrowiu. Miłośników aktywnego wypoczynku czekała do pokonania 10 km trasa, wiodąca asfaltowo-tartanowymi ścieżkami Parku im. Piłsudskiego w Łodzi. Trasa posiadała atest PZLA.

 

W biegu udział wzięli zarówno amatorzy, jak i doświadczeni biegacze, a pierwsi z nich pojawili się na mecie po niespełna 40 minutach od startu. Najlepszym biegaczem okazał się tego dnia Tomasz Osmulski, pokonując trasę w czasie 00:36:43. Tuż za nim uplasowali się Robert Sobczak (00:37:17) i Karol Bernasiak (00:38:22). Wśród kobiet bezkonkurencyjna obyła Aleksandra Szpoton, uzyskując czas 00:45:29. Kolejne miejsca w kategorii kobiet zajęły Beata Światłowska (00:45:55) i Elwira Samborska (00:47:20).

 

Uczestnicy sobotniego biegu mogli liczyć na elektroniczny pomiar czasu, a najlepsi z nich otrzymali puchary. Natomiast wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody niespodzianki. Organizatorem biegu był MOSiR Łódź wspólnie z Zieloną Łodzią i Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Łodzi.

 

Pełne wyniki biegu "Dyszka na Zdrowiu" dostępne są tutaj. Fotorelację obejrzeć można na naszym facebookowym profilu tutaj.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause