Przed nami 150. rocznica urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego, z tej okazji Urząd Miasta Łodzi i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zapraszają do udziału w obchodach na sportowo.

 

Już 9 grudnia 2017 roku o godz. 11:30, na "Stawach Stefańskiego" odbędzie się bieg na 10 km pod nazwą "Biegiem na Urodziny Marszałka". To niepowtarzalna okazja uczczenia, przypadającej 5 grudnia, 150. rocznicy urodzin ojca polskiej niepodległości, Marszałka Józefa Piłsudskiego.

 

W biegu, którego trasa wiedzie malowniczymi ścieżkami Obiektu Rekreacyjnego "Stawy Stefańskiego", uczestnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach – kobiety i mężczyźni. Udział w urodzinowym biegu jest całkowicie bezpłatny, a organizatorzy zapewniają dodatkowo profesjonalny pomiar czasu, pamiątkowe koszulki oraz catering dla biegaczy. Zwycięzcy biegu mogą z kolei liczyć na puchary. 

 

Zgłoszenia do udziału w biegu przyjmowane są do 8 grudnia 2017 roku na stronie www.uml.lodz.pl/bieg. Uwaga! Maksymalna liczba uczestników to 250 osób, dlatego nie zwlekajcie z zapisami!

 

Regulamin biegu dostępny TUTAJ.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause