Grand Prix CITY TRAIL, to cykl biegów przełajowych, których pięciokilometrowa trasa wiedzie malowniczymi ścieżkami Parku im. 3-go Maja w Łodzi.

 

Składa się on z sześciu biegów, odbywających się raz w miesiącu. Pierwszy z nich odbył się 8 października 2017 roku, a jego liderami okazali się Wojciech Sowik i Monika Kaczmarek. Podczas grudniowego biegu w Parku im. 3-go Maja triumfował Adam Włodarczyk, zajmując pierwsze miejsce. Zaraz za nim uplasowali się Wojciech Sowik i Paweł Kopaczewski, zajmując kolejno II i III miejsce. Wśród kobiet najlepsza okazała się po raz kolejny Monika Kaczmarek, a II i III miejsce w rywalizacji kobiet przypadło Zuzannie Mokros i Magdalenie Ciołak.

 

W czwartym z cyklu biegów przełajowych, który odbędzie się już w niedzielę (14.01.2018 r.), udział wziąć mogą osoby pełnoletnie oraz zawodnicy urodzeni w latach 1999 - 2001. Osoby, które w dniu zawodów nie ukończyły 18 lat, uczestniczyć mogą wyłącznie za zgodą opiekunów.

 

Równocześnie z Grand Prix CITY TRAIL odbywają się biegi z cyklu CITY TRAIL Junior, podzielone na pięć kategorii wiekowych, w których udział wziąć mogą dzieci do 15 roku życia. Szczegóły biegów dostępne na stronie organizatora TUTAJ.

 

Zgłoszeń dokonywać można drogą elektroniczną najpóźniej na 4 dni przed zawodami na stronie www.citytrail.pl. Zapraszamy do udziału i kibicowania.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause