Konferencja pod nazwą "I Ty możesz zostać SuperWuefistą" skierowana jest do nauczycieli, w tym wychowania fizycznego, trenerów oraz instruktorów pracujących z młodzieżą, a także młodzieży w wieku 7 - 15 lat. Każdy z uczestników może uczestniczyć w konferencji wraz z dwójką podopiecznych.

 

Organizowane przez Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych ZNP Filia w Łodzi wydarzenie, ma na celu podniesienie atrakcyjności lekcji WF-u dzięki wdrożeniu elementów gier, zabaw oraz ćwiczeń wykonywanych pod czujnym okiem profesjonalistów.

 

Dyscypliną, którą organizatorzy chcą przybliżyć uczestnikom w tym roku, jest tenis stołowy. Prowadzącym zajęcie będzie Lucjan Błaszczyk - 12-krotny medalista Mistrzostw Europy Seniorów, 4-krotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich, 34-krotny Mistrz Polski.

 

Konferencja odbędzie się 19 kwietnia 2018 roku w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, jako partner konferencji, serdecznie zachęca do udziału w niej. Zapisy trwają do 12 kwietnia br.

 

Więcej informacji na stronie organizatora www.lodz.oupis.pl.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause