Miłośnicy biegów już wkrótce będą mieli niepowtarzalną okazję połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli przyjemność biegania z pomocą charytatywną. W sobotę 7 kwietnia startuje bowiem 2. Bieg Charytatywny ICZMP RUN.

 

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki wraz z partnerami, wśród których znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, już po raz drugi organizuje bieg charytatywny, którego celem jest nie tylko popularyzowanie biegania, ale także wsparcie dla Instytutu.

 

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, a składać się będzie z biegu głównego - ICZMP RUN - na dystansie 5 km oraz biegu dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat - ICZMP Mini Run - na dystansie do 500 m. Trasa biegu wiedzie ulicami: Matek Polskich, Przednią i Emilii Szczanieckiej. Start i meta biegu mieszczą się przy ul. Matek Polskich.

 

2. Bieg Charytatywny ICZMP RUN odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia 2018 roku. Start biegu głównego zaplanowano na godzinę 11:00, z kolei godzinę wcześniej wystartują najmłodsi biegacze w ramach ICZMP Mini Run. Zapisy drogą elektroniczną trwają do 5 kwietnia.

 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie Instytutu iczmp.edu.pl. Zachęcamy też do zapoznania się z regulaminem biegu, dostępnym tutaj.

 

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause