Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta już od maja będą mieli okazję zmierzyć się podczas cyklu wyścigów rowerowych pod nazwą "Szlakiem Parków Łódzkich" pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

 

Zawody, organizowane przez Okręgowy Związek Kolarski w Łodzi, Klub Sportowy Społem Łódź i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, skierowane są do dzieci w wieku od 3 do 14 lat, posiadających sprawny rower i kask.

 

Uczestnicy, podzieleni na 5 kategorii wiekowych (Grupa A: 3-5 lat, Grupa B: 6-8 lat, Grupa C: 9-10 lat, Grupa D: 11-12 lat; Grupa E: 13-14 lat) rywalizować będą podczas czterech wyścigów wchodzących w skład cyklu. Pierwsze zmagania już 5 maja 2018 roku na Obiekcie Rekreacyjnym "Arturówek". Kolejne wyścigi odbędą się 12 maja w Parku im. 3-go Maja (Orlik "Małachowskiego"), 2 czerwca w Parku Helenowskim (tor kolarski KS Społem) i 16 czerwca na Obiekcie Rekreacyjnym "Arturówek". Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe. 

 

Zapisów dokonać można w dniu zawodów, w godz. 9:00-10:00. Start zawodów o godz. 11:30. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

 

WyścigiSzkalkiemParków

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause