Po raz kolejny młodzi zapaśnicy powalczą o wielką nagrodę Łodzi podczas Grand Prix Łódź - Master Cup. Na zawody, organizowane wspólnie przez Miasto Łódź, Master Łódź, UKS Atleta Łódź i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, zaproszeni zostali też zapaśnicy z Niemiec, Czech, Słowacji, Łotwy, Rosji, Ukrainy i Norwegii.

 

Zawodnicy i zawodniczki, podzieleni na kilka grup kategorii (Dzieci, Młodzicy i Kadeci) powalczą w stylu wolnym. Chłopcy zmierzą się w 11 kategoriach wagowych (28 kg, 32 kg, 36 kg, 40 kg, 45 kg, 50 kg, 55 kg, 60 kg, 65 kg, 71 kg i 80 kg), a dziewczęta w 9 kategoriach wagowych (28 kg, 32 kg, 36 kg, 40 kg, 45 kg, 50 kg, 58 kg, 66 kg, 66+kg). Na zwycięzców czekają Pasy Mistrzowskie i Rashgardy, a na pozostałych zawodników medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

Zmaganiom w ramach Grand Prix Łódź towarzyszyć będzie też Łódzka Liga Mini-Zapasów, w której udział wziąć mogą najmłodsi zapaśnicy, urodzeni w latach 2008-2013. Zawodnicy zostaną podzieleni na czteroosobowe grupy i będą rywalizować w mini-zapasach oraz zabawach z mocowaniem, takich jak wyciąganie ogonków, przeciąganie piłki bodyball czy wypychanie z koła. Na najlepszych czekają puchary i nagrody rzeczowe oraz słodki poczęstunek.

 

Szczegóły dotyczące zapisów i opłat znaleźć można tutaj. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 października 2018 roku drogą elektroniczną.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause