• Biegówki dla łodzian

  Zapraszamy dzieci z łódzkich szkół oraz wszystkich łodzian na bezpłatne zajęcia z narciarstwa biegowego w łódzkich parkach.
  więcej... slide_1
 • Kengishu Kamui w Łodzi!

  Serdecznie zapraszamy na bezpłatne pokazy i warsztaty prowadzone przez legendarną japońską grupę w najbliższą środę do hali sportowej przy ul. Małachowskiego 7.
  więcej... slide_2
 • Bezpłatne zajęcia fitness

  Serdecznie zapraszamy wszystkich łodzian na bezpłatne zajęcia fitness.
  więcej... slide_4
 • MOSiR dla seniorów

  Nordic walking, gimnastyka czy tai chi to tylko niektóre z zajęć dedykowanych łódzkim seniorom, które są na bieżąco organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi. Zapraszamy!
  więcej... slide_5
 • Mali Siłacze na Mty - finał

  W dniu 7 listopada 2014 r. w hali sportowej przy ul. Małachowskiego 7 odbył się finał autorskiego programu MOSiR - "Mali Siłacze na Maty!".
  więcej...
  slide_6

Jak chcesz odpocząć

 

 
 

Obiekt Sportowy przy al. Unii Lubelskiej

 Obiekt w trakcie inwestycji - powstaje tu Centrum Sportu.

 

Dzięki wspólnym działaniom MOSiR i Mirbud S.A., stadion przy al. Unii Lubelskiej 2 został dopuszczony do organizacji imprez masowych. Pozytywna opinia wydana została na wniosek Łódzkiego Klubu Sportowego, który rozgrywać będzie na nim mecze IV ligi, a od przyszłego sezonu, do lipca 2015 r., także na poziomie III ligi (w przypadku awansu).

Obiekt ma charakter tymczasowy. Powstał po wyburzeniu trybuny zachodniej, a także trybun północnej oraz południowej (tzw. łuków). Wykorzystywany będzie do czasu zakończenia pierwszego etapu budowy nowego stadionu, planowanego na połowę 2015 r.