• Oferta Wakacyjna MOSiR

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi serdecznie zachęca wszystkich łodzian, spędzających upalne dni w mieście, do skorzystania z naszej corocznej wakacyjnej oferty.
  więcej... slide_1
 • MOSiR dla seniorów

  Nordic walking, gimnastyka czy tai chi to tylko niektóre z zajęć dedykowanych łódzkim seniorom, które są na bieżąco organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi. Zapraszamy!
  więcej... slide_2
 • Pływalnie odkryte latem

  Łodzianie spędzający wakacje w mieście mogą korzystać z oferty miejskich odkrytych pływalni.
  więcej... slide_3
 • Alergiczny Eko-System

  Mimo, iż wody w zbiornikach MOSiR nie budzą zastrzeżeń i mogą być wykorzystywane do kąpieli to nie można wykluczyć występowania osobniczych reakcji alergicznych u osób korzystających z tych miejsc.
  więcej... slide_4
 • Beach soccer na Stawach Jana

  Serdecznie zapraszamy na zajęcia z piłki nożnej plażowej na Stawach Jana prowadzonych przez reprezentantów Polski i zawodników Grembacha Łódź!
  więcej...
  slide_6
 • Idę po zdrowie

  Zapraszamy wszystkich łodzian na bezpłatne zajęcia nordic walking w ramach ministerialnej akcji "Idę po zdrowie".
  więcej...
  slide_8

Jak chcesz odpocząć

 

 
 

Obiekt Sportowy przy al. Unii Lubelskiej

 Obiekt w trakcie inwestycji - powstaje tu Centrum Sportu.

 

Dzięki wspólnym działaniom MOSiR i Mirbud S.A., stadion przy al. Unii Lubelskiej 2 został dopuszczony do organizacji imprez masowych. Pozytywna opinia wydana została na wniosek Łódzkiego Klubu Sportowego, który rozgrywać będzie na nim mecze IV ligi, a od przyszłego sezonu, do lipca 2015 r., także na poziomie III ligi (w przypadku awansu).

Obiekt ma charakter tymczasowy. Powstał po wyburzeniu trybuny zachodniej, a także trybun północnej oraz południowej (tzw. łuków). Wykorzystywany będzie do czasu zakończenia pierwszego etapu budowy nowego stadionu, planowanego na połowę 2015 r.