• Dla seniorów

  Wszystkich aktywnych seniorów zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne.
  więcej
 • Sprawny Przedszkolak

  Dbać o kondycję, sprawność, a tym samym o zdrowie należy już od najmłodszych lat. Po to właśnie uruchomiliśmy pilotażowy program "Sprawny Przedszkolak".
  więcej slide_3
 • Stop zwolnieniom z WF-u!

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi wspiera program Ministerstwa Sportu i Turystyki – "Stop zwolnieniom z WF-u".
  więcej slide_4
 • Wesołych Świąt:-)


  więcej
  slide_6
 • Akademia Golfa MOSiR !

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi wraz z Fundacją Arkadia Sztuka i Golf od dnia 15.01.2014 r. zaprasza na Akademię Golfa MOSiR.
  więcej...
  slide_7
 • Ćwicz TAI CHI w Hali Sportowej

  Już od 1 kwietnia, we wtorki i czwartki w godzinach 10.00 – 11.00 bezpłatne zajęcia tai chi, prowadzone przez wyspecjalizowanych instruktorów będą odbywały się w Hali Sportowej przy ul. Ks. Skorupki 21 w Łodzi.
  więcej...
  slide_8
 • Święta oraz Weekend Majowy z MOSiR!


  więcej
  slide_10

Jak chcesz odpocząć

 

 
 

Obiekt Sportowy przy al. Unii Lubelskiej

 Obiekt w trakcie inwestycji. 

 

Dzięki wspólnym działaniom MOSiR i Mirbud S.A., stadion przy al. Unii Lubelskiej 2 został dopuszczony do organizacji imprez masowych. Pozytywna opinia wydana została na wniosek Łódzkiego Klubu Sportowego, który rozgrywać będzie na nim mecze IV ligi, a od przyszłego sezonu, do lipca 2015 r., także na poziomie III ligi (w przypadku awansu).

Obiekt ma charakter tymczasowy. Powstał po wyburzeniu trybuny zachodniej, a także trybun północnej oraz południowej (tzw. łuków). Wykorzystywany będzie do czasu zakończenia pierwszego etapu budowy nowego stadionu, planowanego na połowę 2015 r. 

Najbliższy mecz na tymczasowym obiekcie to:
ŁKS Łódź - KS Paradyż