• INFORMACJA!

  Informujemy, że 1 listopada 2014 r. obiekty MOSiR są NIECZYNNE.
  więcej...
 • Sprawny Przedszkolak

  W dniu 31 października br. w hali sportowej przy ul. Małachowskiego 7 odbędzie się oficjalna inauguracja programu "Sprawny Przedszkolak".
  więcej... slide_2
 • Kobieto – obronisz się sama!

  Zapraszamy na bezpłatne niedzielne zajęcia z samoobrony dla kobiet w wieku 40+ organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.
  więcej... slide_3
 • Bezpłatne zajęcia fitness

  Serdecznie zapraszamy wszystkich łodzian na bezpłatne zajęcia fitness.
  więcej... slide_4
 • MOSiR dla seniorów

  Nordic walking, gimnastyka czy tai chi to tylko niektóre z zajęć dedykowanych łódzkim seniorom, które są na bieżąco organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi. Zapraszamy!
  więcej... slide_5
 • Dom Dziecka Nr 6 zwyciężył

  W dniu 28 października 2014 r. na orliku przy ul. Małachowskiego 5 odbył się finał Jesiennego Turnieju Domów Dziecka w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR.
  więcej...
  slide_6
 • Wielka Nagroda Łodzi

  Po 27 latach przerwy, zapaśniczy turniej o Wielką Nagrodę Łodzi, został reaktywowany dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
  więcej...
  slide_7
 • Badania Mammograficzne

  Zapraszamy mieszkanki gminy Łódź na bezpłatne badania mammograficzne w dniu 9 listopada 2014 r. w godz. 9.00 - 15.00.


  więcej
  slide_10

Jak chcesz odpocząć

 

 
 

Obiekt Sportowy przy al. Unii Lubelskiej

 Obiekt w trakcie inwestycji - powstaje tu Centrum Sportu.

 

Dzięki wspólnym działaniom MOSiR i Mirbud S.A., stadion przy al. Unii Lubelskiej 2 został dopuszczony do organizacji imprez masowych. Pozytywna opinia wydana została na wniosek Łódzkiego Klubu Sportowego, który rozgrywać będzie na nim mecze IV ligi, a od przyszłego sezonu, do lipca 2015 r., także na poziomie III ligi (w przypadku awansu).

Obiekt ma charakter tymczasowy. Powstał po wyburzeniu trybuny zachodniej, a także trybun północnej oraz południowej (tzw. łuków). Wykorzystywany będzie do czasu zakończenia pierwszego etapu budowy nowego stadionu, planowanego na połowę 2015 r.